Hakkımızda

Yerel hizmet ve ürünlerin en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluştuğu online platform olan FIRSAT PORTALI, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla, kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli bir yaşam tarzı sunuyor.Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan FIRSAT PORTALI, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce işyerine ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir satış alanı sunuyor.İş kültürünü daha da zenginleştiren FIRSAT PORTALI, yepyeni hizmetleri ile yaşamın keyif noktası olmayı sürdürecek.

firsatportali.com, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiye katlar. 

Kaliteli ve lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen firsatportali.com fırsatlarında seni bekliyor olacak. 

Birçok farklı alanda ihtiyacınız olduğunda hangi firmaların olduğunu, seçeneklerinizi, firmaların özelliklerini, kalitelerini, firmaları görmüş kişilerin yorumlarını merak edersiniz. Tüm bu sorunların çözümü için rehber olması amacıyla site kurulmuştur. Örneğin; tatile çıkmak istediğinizde ilk sorun gitmek istediğiniz yerde hangi tatil firmalarının olduğudur. O yerde bulunan firmaların isim, adres ve telefon bilgilerine rehber site aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternet sitelerinden tek tek firma araştırmak zorunda olmazsınız. Aradığını şeyle ilgili tüm seçeneklere tek seferde ulaşabilmeniz mümkün olur. Aynı zamanda firmalar arasındaki karşılaştırmayı da bu şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm seçeneklerin önünüzde olması hangisinin size daha uygun olduğunu belirlemenizde siz yardımcı olacaktır. Bu şekilde bütçenize, isteklerinize uygun firmaları bulabilirsiniz.

İnsanlar teknolojik gelişmeler sayesinde artık hem hizmet sunumuna hem de hizmet alımına çok daha kısa bir sürede ulaşabiliyorlar. Bunun bir getirisi olarak da internet siteleri üzerinden reklam yapmak ya da firma tanıtımını gerçekleştirmek işi sürekli olarak gelişiyor. Ama maalesef ki aradığınız her hizmet bir sitede karşınıza çıkmıyor. Bunun için tek tek araştırma yapmak yerine bir tıkla her aradığınızı bulmak çok daha mantıklı bir çözüm oluyor. Üstelik burada aynı zamanda kendi tanıtımınızı yapmak için de bir web sitesi tasarlamanız mümkün oluyor. Bu sayede gereksiz kalabalıklardan kaçınarak hem daha kolay bulunuyor hem de insanlara ulaşmak anlamındaki reklam giderlerinizi azalttığınız için kaliteli hizmet sunumunu arttırıyorsunuz.